مسئولین کنگره
 
بیانات رهبری
پیام رئیس کنگره
پیام دبیر علمی کنگره
پیام دبیر اجرایی کنگره


صفحه اصلی > راهنمای نگارش مقالات
.: راهنمای نگارش مقالات

راهنمای نگارش و ارسال مقالات *چنانچه فرمت مقاله ارسالی با شرایط ذکرشده مغایرت داشته باشد دبیرخانه کنگره از پذیرش آن معذور می باشد.
آخرین مهلت برای ارسال چکیده مقالات 30 تیر ماه 1394 است


  می توانید چکیده های خود را به اینجا ارسال نمایید کمیته علمیِ برگزار کننده اولین کنگره طب مکمل و جایگزین از شما دعوت می کند مقاله های خود را جهت ارائه در کنگره ارسال نمایید. تمام مقاله هایی که در اولین کنگره طب مکمل و جایگزین ارائه می گردند، توسط کمیته عملی کنگره مورد بررسی قرار می گیرند تا ارزش علمی آنها تایید گردد.
مقاله ها بایستی از طریق وب سایت کنگره ارسال شوند.
 

راهنمای
آماده سازی و ارسال چکیده
  ارسال یک چکیده به این معنی است که چاپ آن در کتابچه خلاصه مقالات همایش توسط شما تایید شده است. نویسنده ها باید شرکت کنندگانی باشند که ثبت نام کرده اند. چکیده مقاله نباید قبلا در همایش های مربوطه چاپ یا ارائه شده باشند. چکیده ها می توانند هم به زبان فارسی و هم انگلیسی ارسال گردند. چکیده ها باید تا قبل از آخرین مهلت ارسال فرستاده شوند. چکیده هایی که بعد از آن فرستاده می شوند بررسی نخواهند شد. لازم است نویسنده مسئول قبل از فرستادن چکیده به دبیرخانه مطمئن باشد که تمام نویسندگان از متن چکیده آگاه هستند. در کلیه قسمتهای مقاله، فونت فارسی Nazanin   و  فونت انگلیسی Times  New Roman  باشد. 
سایز فونت مقالات فارسي فونت 12 و مقالات انگليسي 12 باشد. 
فونت عنوان مقاله 14 (چه فارسی و چه انگلیسی) Bold باشد. كميته علمي كنگره پس از اظهار نظر داوران در مورد پذيرش مقاله به صورت پوستر يا سخنراني يا عدم پذيرش آن تصميم خواهد گرفت. در صورت پذيرش، خلاصه مقاله به همان صورت كه ارسال گرديده است در كتاب خلاصه مقالات چاپ خواهد شود .لذا مسئوليت، علمي، صحت املائي و ويرايش مطالب بر عهده نويسنده يا نويسندگان خواهد بود. 

خلاصه مقاله بايد در یک برگه A4 و شامل حداکثر 250 کلمه با فرمت ذیل باشد:
عنوان مقاله،
نام نویسندگان با ذکر نویسنده مسئول، وابستگی نهاد علمی

مقدمه، روش کار، نتایج، بحث و نتیجه گیری، کلمات کلیدی (بین 3 تا 5 کلمه)،
تعداد کلمات خلاصه مقاله حداکثر تا250 کلمه باشد.  


چاپ چکیده
چکیده های پذیرفته شده به صورت آنلاین و در کتابچه و CD کنگره به همان شکلی که ارسال شده بودند به چاپ خواهند رسید، که در بسته همایش گنجانده خواهند شد.

انتخاب و ارائه چکیده
تمام چکیده ها توسط کمیته علمی بررسی خواهند شد (بدون دانستن نام نویسنده). نتایج بررسی کمته علمی در خصوص پذیرش چکیده ها به نویسنده های ارائه کننده از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد. چکیده های پذیرفته شده به همان صورتی که ارسال شده اند به چاپ خواهند رسید و حقوق و مسئولیت دقت و ارزش علمی آن به عهده نویسندگان خواهد بود.

تماس با ما

 در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در مورد فرآیند ارسال چکیده می توانید از طریق این شماره تلفن 05138434263 با ما در تماس باشید.