مسئولین کنگره
 
بیانات رهبری
پیام رئیس کنگره
پیام دبیر علمی کنگره
پیام دبیر اجرایی کنگره


صفحه اصلی > درباره همایش
.: درباره همایش

درباره کنگـره

کنگره طب مکمل و جایگزین آخرین تحقیقات و جدیدترین یافته ها در زمینه طب مکمل و جایگزین را برای طیف وسیعی از مخاطبان متخصص و فعال در زمینه های پزشکی به ویژه شاخه هایی که شامل مطالعات پایه و مراقبتهای بالینی بیماران می شود، ارائه می دهد. این کنگره برای اولین بار برگزار شده و بر طب مکمل و جایگزین در ایران و منطقه متمرکز است.

 

تاریخ برگزاری

15 تا 17 مهرماه 1394

مکان برگزاری

بلوار وکیل آباد - هتل پارس 

زبان رسمی کنگره

انگلیسی و فارسی


نحوه ثبت نام در کنگره

علاقه مندان می توانند از طریق سایت رسمی کنگره به آدرس: www.http://cong-cam.mums.ac.ir اقدام به ثبت نام نمایند. هزینه ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

ارسال چکیده ها

فرآیند دریافت چکیده از تاریخ 12 فروردین 1394 از طریق سایت رسمی کنگره به آدرس: www.http://cong-cam.mums.ac.ir شروع شده و پس از اتمام مهلت مقرر، مورد بررسی قرار گرفته و نتایج به نویسندگان اطلاع داده خواهد شد. چکیده های پذیرفته شده به صورت پوستر یا شفاهی در کنگره ارائه خواهد شد.چکیده ها بایستی نشان دهنده نتایج تحقیق شامل جنبه های علمی طب مکمل و جایگزین باشند. در غیر این صورت از فرآیند بررسی حذف خواهند شد. تعداد کلمات هر چکیده نبایستی از 250 کلمه بیشتر باشد. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آماده سازی چکیده ها در سایت کنگره قابل دسترسی است.


کارگاه های آموزشی و مهمانان خارجی

 

کارگاه های آموزشی و مهمانان خارجی بخش برجسته از برنامه علمی تعاملی کنگره محسوب می شوند که از طریق سایت کنگره اطلاع رسانی خواهد شد.