مسئولین کنگره
 
بیانات رهبری
پیام رئیس کنگره
پیام دبیر علمی کنگره
پیام دبیر اجرایی کنگره


صفحه اصلی > برنامه زمان‌بندي ارائـه مقالات
.: برنامه زمان‌بندي ارائـه مقالات

برنامه زمان‌بندي ارائـه سخنرانـي‌هـا را می توایند در این لینک مشاهده نمایید.

قابل توجه کلیه عزيزاني که مقاله‌ي آن‌ها بصورت سخنراني پذيرفته شده است:

-    نویسندگان باید متن کامل (Full text) مقاله خود را حداکثر تا تاریخ 31/6/94 در قالب فايل Word  و فايل ارائه (Power pont) را تا مورخه 5/7/94  به ایمیل کنگره به  آدرس  cam.cong@mums.ac.ir  ايميل فرمايند.

-     مدت سخنراني 15 دقيقه و محل سخنراني،‌سالن شماره 2 کنگره خواهد بود.

-   با عنايت به حضور ميهمانان و سخنران غيرايراني در کنگره و بين المللي بودن آن، فايل‌هاي ارائه (Power Point) سخنراني‌ها مي‌بايست به دو زبان فارسي و انگليسي تنظيم شود. پيشنهاد مي‌شود براي نمايش، محتواي هر اسلايد دو زباني باشد به گونه اي که نيمه‌ي بالايي اسلايد به زبان فارسي و نيمه‌پاييني آن به زبان انگليسي درج گردد. ارايه کامل محتواي هر اسلايد به زبان انگليسي نيز بلامانع است.

-     ارائه سخنراني به زبان فارسي یا انگلیسی دلخواه خواهد بود.

-   لیست ارائه مقالات در این پیوست بر اساس نام نویسنده مسئول می باشد. (در جداول اعلام نتايج داوري، ‌نام های  درج شده در ستون نويسنده مقاله مربوط به نام کاربری افراد است بگونه ای که در این ستون افرادی هستند که از طريق سامانه کنگره اقدام به ارسال مقاله نموده‌اند و در برخي موارد فرد ارسال کننده حتي در فهرست نويسندگان مقاله هم نبوده است اما چون مقاله با نام کاربري وي ارسال شده به صورت سيستميک،‌ نرم افزار مقاله را در مقابل آن نام کاربري ثبت نموده است. لذا موارد تکراری یک نویسنده تا حد زیادی ناشی از این امر میباشد.)